Teams |
Round/Venue |
Tip |
Score |
Energie Cottbus 2 Defeated Braunschweig 1
|
Round 1 |
Energie Cottbus
|
2 - 1 |
Saarbrucken 0 Lost To Bochum 4
|
Round 1 |
Bochum
|
1 - 2 |
Greuther Furth 3 Defeated Dynamo Dresden 1
|
Round 1 |
Greuther Furth
|
1 - 2 |
Freiburg 2 Defeated Burghausen 1
|
Round 1 |
Freiburg
|
2 - 1 |
Hansa Rostock 1 Lost To Offenbach 2
|
Round 1 |
Hansa Rostock |
2 - 1 |
Ahlen 1 Lost To 1860 Munich 2
|
Round 1 |
1860 Munich
|
1 - 2 |
Unterhaching 3 Defeated Paderborn 0
|
Round 1 |
Unterhaching
|
2 - 1 |
Karlsruhe 2 Defeated Sportfreunde Siegen 0
|
Round 1 |
Karlsruhe
|
2 - 1 |
Erzgebirge 2 Defeated Aachen 1
|
Round 1 |
Draw |
1 - 1 |
Aachen 2 Defeated Karlsruhe 1
|
Round 2 |
Aachen
|
2 - 3 |
1860 Munich 4 Defeated Hansa Rostock 1
|
Round 2 |
1860 Munich
|
2 - 1 |
Dynamo Dresden 2 Defeated Freiburg 0
|
Round 2 |
Dynamo Dresden
|
2 - 1 |
Sportfreunde Siegen 4 Defeated Unterhaching 0
|
Round 2 |
Sportfreunde Siegen
|
1 - 2 |
Paderborn 5 Defeated Saarbrucken 0
|
Round 2 |
Draw |
2 - 1 |
Braunschweig 3 Defeated Ahlen 1
|
Round 2 |
Braunschweig
|
2 - 3 |
Offenbach 2 Defeated Greuther Furth 1
|
Round 2 |
Offenbach
|
1 - 2 |
Burghausen 1 Drew With Erzgebirge 1
|
Round 2 |
Draw
|
2 - 2 |
Bochum 2 Drew With Energie Cottbus 2
|
Round 2 |
Bochum |
2 - 1 |
Hansa Rostock 2 Lost To Braunschweig 3
|
Round 3 |
Hansa Rostock |
2 - 1 |
Ahlen 2 Drew With Bochum 2
|
Round 3 |
Bochum |
1 - 2 |
Dynamo Dresden 4 Defeated Offenbach 1
|
Round 3 |
Dynamo Dresden
|
2 - 1 |
Freiburg 2 Defeated Erzgebirge 0
|
Round 3 |
Freiburg
|
2 - 1 |
Energie Cottbus 1 Lost To Paderborn 2
|
Round 3 |
Energie Cottbus |
2 - 1 |
Saarbrucken 0 Lost To Sportfreunde Siegen 3
|
Round 3 |
Sportfreunde Siegen
|
1 - 2 |
Unterhaching 1 Lost To Aachen 2
|
Round 3 |
Unterhaching |
2 - 1 |
Karlsruhe 0 Lost To Burghausen 1
|
Round 3 |
Karlsruhe |
2 - 1 |
Greuther Furth 2 Drew With 1860 Munich 2
|
Round 3 |
1860 Munich |
1 - 2 |
Aachen 4 Defeated Saarbrucken 0
|
Round 4 |
Aachen
|
2 - 1 |
1860 Munich 1 Lost To Dynamo Dresden 2
|
Round 4 |
1860 Munich |
2 - 1 |
Burghausen 1 Drew With Unterhaching 1
|
Round 4 |
Burghausen |
2 - 1 |
Sportfreunde Siegen 2 Lost To Energie Cottbus 4
|
Round 4 |
Sportfreunde Siegen |
2 - 1 |
Paderborn 1 Defeated Ahlen 0
|
Round 4 |
Paderborn
|
2 - 1 |
Braunschweig 3 Defeated Greuther Furth 0
|
Round 4 |
Braunschweig
|
2 - 1 |
Offenbach 2 Defeated Freiburg 1
|
Round 4 |
Offenbach
|
2 - 1 |
Erzgebirge 0 Drew With Karlsruhe 0
|
Round 4 |
Erzgebirge |
2 - 1 |
Bochum 1 Defeated Hansa Rostock 0
|
Round 4 |
Bochum
|
2 - 1 |
Freiburg 0 Drew With Karlsruhe 0
|
Round 5 |
Freiburg |
2 - 1 |
Unterhaching 1 Drew With Erzgebirge 1
|
Round 5 |
Unterhaching |
2 - 1 |
Offenbach 2 Lost To 1860 Munich 5
|
Round 5 |
Offenbach |
2 - 1 |
Dynamo Dresden 1 Drew With Braunschweig 1
|
Round 5 |
Dynamo Dresden |
2 - 1 |
Greuther Furth 1 Lost To Bochum 3
|
Round 5 |
Greuther Furth |
2 - 1 |
Hansa Rostock 2 Defeated Paderborn 0
|
Round 5 |
Hansa Rostock
|
2 - 1 |
Ahlen 0 Lost To Sportfreunde Siegen 1
|
Round 5 |
Ahlen |
2 - 1 |
Energie Cottbus 5 Defeated Aachen 1
|
Round 5 |
Energie Cottbus
|
2 - 1 |
Saarbrucken 1 Drew With Burghausen 1
|
Round 5 |
Saarbrucken |
2 - 1 |
Bochum 1 Defeated Dynamo Dresden 0
|
Round 6 |
Bochum
|
2 - 1 |
Braunschweig 2 Defeated Offenbach 0
|
Round 6 |
Braunschweig
|
2 - 1 |
1860 Munich 0 Lost To Freiburg 1
|
Round 6 |
1860 Munich |
2 - 1 |
Karlsruhe 1 Defeated Unterhaching 0
|
Round 6 |
Karlsruhe
|
2 - 1 |
Aachen 6 Defeated Ahlen 2
|
Round 6 |
Aachen
|
2 - 1 |
Paderborn 1 Lost To Greuther Furth 2
|
Round 6 |
Paderborn |
2 - 1 |
Erzgebirge 2 Defeated Saarbrucken 0
|
Round 6 |
Erzgebirge
|
2 - 1 |
Burghausen 0 Lost To Energie Cottbus 1
|
Round 6 |
Burghausen |
2 - 1 |
Sportfreunde Siegen 1 Drew With Hansa Rostock 1
|
Round 6 |
Sportfreunde Siegen |
2 - 1 |
Freiburg 3 Defeated Unterhaching 2
|
Round 7 |
Freiburg
|
2 - 1 |
1860 Munich 1 Defeated Braunschweig 0
|
Round 7 |
1860 Munich
|
2 - 1 |
Offenbach 0 Drew With Bochum 0
|
Round 7 |
Offenbach |
2 - 1 |
Ahlen 2 Drew With Burghausen 2
|
Round 7 |
Ahlen |
2 - 1 |
Energie Cottbus 1 Defeated Erzgebirge 0
|
Round 7 |
Energie Cottbus
|
2 - 1 |
Saarbrucken 1 Lost To Karlsruhe 2
|
Round 7 |
Draw |
1 - 1 |
Dynamo Dresden 0 Lost To Paderborn 2
|
Round 7 |
Dynamo Dresden |
2 - 1 |
Greuther Furth 1 Defeated Sportfreunde Siegen 0
|
Round 7 |
Greuther Furth
|
2 - 1 |
Hansa Rostock 1 Defeated Aachen 0
|
Round 7 |
Hansa Rostock
|
2 - 1 |
Aachen 0 Lost To Greuther Furth 1
|
Round 8 |
Aachen |
2 - 1 |
Unterhaching 0 Lost To Saarbrucken 1
|
Round 8 |
Unterhaching |
2 - 1 |
Erzgebirge 0 Drew With Ahlen 0
|
Round 8 |
Erzgebirge |
2 - 1 |
Sportfreunde Siegen 2 Drew With Dynamo Dresden 2
|
Round 8 |
Sportfreunde Siegen |
2 - 1 |
Paderborn 4 Defeated Offenbach 1
|
Round 8 |
Paderborn
|
2 - 1 |
Braunschweig 0 Drew With Freiburg 0
|
Round 8 |
Braunschweig |
2 - 1 |
Karlsruhe 3 Defeated Energie Cottbus 2
|
Round 8 |
Karlsruhe
|
2 - 1 |
Burghausen 1 Drew With Hansa Rostock 1
|
Round 8 |
Burghausen |
2 - 1 |
Bochum 1 Defeated 1860 Munich 0
|
Round 8 |
Bochum
|
2 - 1 |
Hansa Rostock 1 Defeated Erzgebirge 0
|
Round 9 |
Hansa Rostock
|
2 - 1 |
Ahlen 2 Drew With Karlsruhe 2
|
Round 9 |
Karlsruhe |
1 - 2 |
1860 Munich 1 Defeated Paderborn 0
|
Round 9 |
1860 Munich
|
2 - 1 |
Freiburg 3 Defeated Saarbrucken 1
|
Round 9 |
Freiburg
|
2 - 0 |
Energie Cottbus 2 Defeated Unterhaching 0
|
Round 9 |
Energie Cottbus
|
2 - 0 |
Braunschweig 0 Drew With Bochum 0
|
Round 9 |
Draw
|
1 - 1 |
Offenbach 1 Drew With Sportfreunde Siegen 1
|
Round 9 |
Offenbach |
2 - 1 |
Greuther Furth 6 Defeated Burghausen 2
|
Round 9 |
Greuther Furth
|
2 - 1 |
Dynamo Dresden 1 Lost To Aachen 3
|
Round 9 |
Dynamo Dresden |
2 - 1 |
Aachen 0 Lost To Offenbach 1
|
Round 10 |
Aachen |
2 - 1 |
Paderborn 3 Defeated Braunschweig 0
|
Round 10 |
Paderborn
|
2 - 1 |
Bochum 4 Defeated Freiburg 0
|
Round 10 |
Bochum
|
2 - 1 |
Burghausen 1 Defeated Dynamo Dresden 0
|
Round 10 |
Burghausen
|
2 - 1 |
Saarbrucken 1 Lost To Energie Cottbus 3
|
Round 10 |
Saarbrucken |
3 - 1 |
Unterhaching 2 Defeated Ahlen 0
|
Round 10 |
Unterhaching
|
3 - 2 |
Karlsruhe 1 Defeated Hansa Rostock 0
|
Round 10 |
Karlsruhe
|
2 - 1 |
Erzgebirge 1 Drew With Greuther Furth 1
|
Round 10 |
Erzgebirge |
2 - 1 |
Sportfreunde Siegen 1 Lost To 1860 Munich 2
|
Round 10 |
Sportfreunde Siegen |
3 - 2 |
Ahlen 3 Defeated Saarbrucken 1
|
Round 11 |
Ahlen
|
2 - 1 |
Bochum 1 Drew With Paderborn 1
|
Round 11 |
Bochum |
2 - 1 |
Braunschweig 1 Defeated Sportfreunde Siegen 0
|
Round 11 |
Braunschweig
|
2 - 1 |
Freiburg 4 Defeated Energie Cottbus 1
|
Round 11 |
Freiburg
|
2 - 1 |
Hansa Rostock 4 Defeated Unterhaching 2
|
Round 11 |
Hansa Rostock
|
2 - 1 |
Offenbach 1 Lost To Burghausen 3
|
Round 11 |
Offenbach |
2 - 1 |
Greuther Furth 3 Defeated Karlsruhe 1
|
Round 11 |
Draw |
2 - 1 |
1860 Munich 0 Drew With Aachen 0
|
Round 11 |
1860 Munich |
2 - 1 |
Dynamo Dresden 1 Lost To Erzgebirge 4
|
Round 11 |
Dynamo Dresden |
2 - 1 |
Energie Cottbus 0 Drew With Ahlen 0
|
Round 12 |
Energie Cottbus |
2 - 1 |
Karlsruhe 2 Defeated Dynamo Dresden 1
|
Round 12 |
Karlsruhe
|
2 - 1 |
Burghausen 0 Lost To 1860 Munich 2
|
Round 12 |
Burghausen |
2 - 1 |
Sportfreunde Siegen 3 Defeated Bochum 0
|
Round 12 |
Sportfreunde Siegen
|
2 - 1 |
Paderborn 1 Drew With Freiburg 1
|
Round 12 |
Paderborn |
2 - 1 |
Saarbrucken 1 Lost To Hansa Rostock 2
|
Round 12 |
Saarbrucken |
2 - 1 |
Unterhaching 4 Defeated Greuther Furth 1
|
Round 12 |
Unterhaching
|
2 - 1 |
Erzgebirge 1 Defeated Offenbach 0
|
Round 12 |
Erzgebirge
|
2 - 1 |
Aachen 2 Defeated Braunschweig 1
|
Round 12 |
Aachen
|
2 - 1 |
Paderborn 4 Defeated Sportfreunde Siegen 0
|
Round 13 |
Paderborn
|
2 - 1 |
Bochum 1 Lost To Aachen 4
|
Round 13 |
Bochum |
2 - 1 |
Braunschweig 1 Lost To Burghausen 2
|
Round 13 |
Braunschweig |
2 - 1 |
Offenbach 1 Lost To Karlsruhe 3
|
Round 13 |
Offenbach |
2 - 1 |
Freiburg 3 Defeated Ahlen 0
|
Round 13 |
Freiburg
|
2 - 1 |
1860 Munich 1 Drew With Erzgebirge 1
|
Round 13 |
1860 Munich |
2 - 0 |
Dynamo Dresden 2 Lost To Unterhaching 3
|
Round 13 |
Dynamo Dresden |
2 - 1 |
Greuther Furth 0 Drew With Saarbrucken 0
|
Round 13 |
Greuther Furth |
2 - 0 |
Hansa Rostock 0 Drew With Energie Cottbus 0
|
Round 13 |
Hansa Rostock |
2 - 1 |
Erzgebirge 0 Lost To Braunschweig 2
|
Round 14 |
Erzgebirge |
2 - 1 |
Burghausen 0 Lost To Bochum 4
|
Round 14 |
Draw |
2 - 1 |
Aachen 2 Defeated Paderborn 1
|
Round 14 |
Aachen
|
2 - 1 |
Unterhaching 2 Defeated Offenbach 0
|
Round 14 |
Unterhaching
|
2 - 1 |
Karlsruhe 1 Lost To 1860 Munich 2
|
Round 14 |
Karlsruhe |
2 - 1 |
Energie Cottbus 1 Lost To Greuther Furth 2
|
Round 14 |
Energie Cottbus |
2 - 1 |
Sportfreunde Siegen 2 Drew With Aachen 2
|
Round 15 |
Draw
|
1 - 1 |
Braunschweig 1 Defeated Karlsruhe 0
|
Round 15 |
Braunschweig
|
2 - 1 |
Greuther Furth 2 Defeated Ahlen 0
|
Round 15 |
Greuther Furth
|
2 - 0 |
Freiburg 2 Drew With Hansa Rostock 2
|
Round 15 |
Freiburg |
2 - 1 |
Paderborn 1 Lost To Burghausen 3
|
Round 15 |
Paderborn |
2 - 1 |
Bochum 1 Defeated Erzgebirge 0
|
Round 15 |
Bochum
|
2 - 0 |
1860 Munich 1 Lost To Unterhaching 4
|
Round 15 |
1860 Munich |
2 - 1 |
Offenbach 2 Lost To Saarbrucken 3
|
Round 15 |
Offenbach |
2 - 1 |
Dynamo Dresden 1 Drew With Energie Cottbus 1
|
Round 15 |
Draw
|
1 - 1 |
Sportfreunde Siegen 1 Defeated Freiburg 0
|
Round 14 |
Sportfreunde Siegen
|
2 - 1 |
Hansa Rostock 1 Lost To Greuther Furth 2
|
Round 16 |
Hansa Rostock |
2 - 1 |
Ahlen 0 Drew With Dynamo Dresden 0
|
Round 16 |
Ahlen |
2 - 1 |
Erzgebirge 1 Defeated Paderborn 0
|
Round 16 |
Erzgebirge
|
2 - 1 |
Energie Cottbus 1 Lost To Offenbach 2
|
Round 16 |
Energie Cottbus |
2 - 1 |
Saarbrucken 0 Drew With 1860 Munich 0
|
Round 16 |
Saarbrucken |
2 - 1 |
Unterhaching 1 Defeated Braunschweig 0
|
Round 16 |
Unterhaching
|
2 - 1 |
Karlsruhe 4 Defeated Bochum 2
|
Round 16 |
Karlsruhe
|
2 - 1 |
Burghausen 1 Defeated Sportfreunde Siegen 0
|
Round 16 |
Burghausen
|
2 - 1 |
Freiburg 0 Lost To Aachen 2
|
Round 16 |
Freiburg |
2 - 1 |
Ahlen 1 Lost To Hansa Rostock 3
|
Round 14 |
Ahlen |
2 - 1 |
Saarbrucken 5 Defeated Dynamo Dresden 1
|
Round 14 |
Saarbrucken
|
2 - 1 |
Bochum 1 Defeated Unterhaching 0
|
Round 17 |
Bochum
|
2 - 1 |
1860 Munich 2 Lost To Energie Cottbus 3
|
Round 17 |
1860 Munich |
2 - 1 |
Greuther Furth 1 Lost To Freiburg 2
|
Round 17 |
Greuther Furth |
2 - 1 |
Aachen 2 Defeated Burghausen 0
|
Round 17 |
Aachen
|
2 - 1 |
Braunschweig 1 Lost To Saarbrucken 2
|
Round 17 |
Braunschweig |
2 - 1 |
Offenbach 0 Lost To Ahlen 3
|
Round 17 |
Offenbach |
2 - 1 |
Paderborn 2 Defeated Karlsruhe 0
|
Round 17 |
Paderborn
|
2 - 1 |
Sportfreunde Siegen 0 Lost To Erzgebirge 1
|
Round 17 |
Sportfreunde Siegen |
2 - 1 |
Burghausen 2 Defeated Freiburg 1
|
Round 18 |
Burghausen
|
2 - 1 |
1860 Munich 0 Drew With Ahlen 0
|
Round 18 |
1860 Munich |
2 - 0 |
Aachen 3 Defeated Erzgebirge 1
|
Round 18 |
Aachen
|
2 - 1 |
Offenbach 1 Lost To Hansa Rostock 3
|
Round 18 |
Hansa Rostock
|
1 - 2 |
Bochum 3 Defeated Saarbrucken 0
|
Round 18 |
Bochum
|
2 - 0 |
Paderborn 1 Drew With Unterhaching 1
|
Round 18 |
Paderborn |
2 - 1 |
Sportfreunde Siegen 0 Drew With Karlsruhe 0
|
Round 18 |
Sportfreunde Siegen |
2 - 1 |
Saarbrucken 0 Drew With Paderborn 0
|
Round 19 |
Saarbrucken |
2 - 1 |
Freiburg 1 Defeated Dynamo Dresden 0
|
Round 19 |
Freiburg
|
2 - 1 |
Erzgebirge 1 Drew With Burghausen 1
|
Round 19 |
Erzgebirge |
2 - 1 |
Unterhaching 2 Defeated Sportfreunde Siegen 1
|
Round 19 |
Unterhaching
|
2 - 1 |
Energie Cottbus 0 Lost To Bochum 1
|
Round 19 |
Energie Cottbus |
2 - 1 |
Ahlen 3 Defeated Braunschweig 0
|
Round 19 |
Ahlen
|
2 - 1 |
Hansa Rostock 3 Defeated 1860 Munich 1
|
Round 19 |
Hansa Rostock
|
2 - 1 |
Greuther Furth 2 Defeated Offenbach 0
|
Round 19 |
Greuther Furth
|
2 - 1 |
Karlsruhe 2 Defeated Aachen 1
|
Round 19 |
Karlsruhe
|
2 - 1 |
Bochum 3 Defeated Ahlen 0
|
Round 20 |
Bochum
|
2 - 1 |
Sportfreunde Siegen 0 Lost To Saarbrucken 4
|
Round 20 |
Sportfreunde Siegen |
2 - 1 |
Burghausen 1 Drew With Karlsruhe 1
|
Round 20 |
Burghausen |
2 - 1 |
Erzgebirge 1 Defeated Freiburg 0
|
Round 20 |
Erzgebirge
|
2 - 1 |
Paderborn 0 Drew With Energie Cottbus 0
|
Round 20 |
Paderborn |
2 - 1 |
Aachen 1 Defeated Unterhaching 0
|
Round 20 |
Aachen
|
2 - 1 |
1860 Munich 2 Drew With Greuther Furth 2
|
Round 20 |
1860 Munich |
2 - 1 |
Dynamo Dresden 2 Defeated 1860 Munich 0
|
Round 21 |
Dynamo Dresden
|
2 - 1 |
Karlsruhe 5 Defeated Erzgebirge 2
|
Round 21 |
Karlsruhe
|
2 - 1 |
Energie Cottbus 1 Defeated Sportfreunde Siegen 0
|
Round 21 |
Energie Cottbus
|
2 - 1 |
Ahlen 0 Lost To Paderborn 2
|
Round 21 |
Ahlen |
2 - 1 |
Greuther Furth 0 Lost To Braunschweig 1
|
Round 21 |
Greuther Furth |
2 - 1 |
Freiburg 2 Defeated Offenbach 0
|
Round 21 |
Freiburg
|
2 - 1 |
Unterhaching 1 Drew With Burghausen 1
|
Round 21 |
Unterhaching |
2 - 1 |
Hansa Rostock 0 Lost To Bochum 2
|
Round 21 |
Hansa Rostock |
2 - 1 |
Karlsruhe 1 Drew With Freiburg 1
|
Round 22 |
Karlsruhe |
2 - 1 |
1860 Munich 1 Drew With Offenbach 1
|
Round 22 |
1860 Munich |
2 - 1 |
Braunschweig 1 Defeated Dynamo Dresden 0
|
Round 22 |
Braunschweig
|
2 - 1 |
Paderborn 3 Defeated Hansa Rostock 0
|
Round 22 |
Paderborn
|
2 - 1 |
Burghausen 2 Defeated Saarbrucken 0
|
Round 22 |
Burghausen
|
2 - 1 |
Erzgebirge 0 Lost To Unterhaching 1
|
Round 22 |
Erzgebirge |
2 - 1 |
Bochum 1 Drew With Greuther Furth 1
|
Round 22 |
Bochum |
2 - 1 |
Aachen 0 Drew With Energie Cottbus 0
|
Round 22 |
Aachen |
2 - 1 |
Dynamo Dresden 1 Defeated Hansa Rostock 0
|
Round 17 |
Dynamo Dresden
|
2 - 1 |
Greuther Furth 1 Drew With Paderborn 1
|
Round 23 |
Greuther Furth |
2 - 1 |
Saarbrucken 1 Drew With Erzgebirge 1
|
Round 23 |
Saarbrucken |
2 - 1 |
Energie Cottbus 4 Defeated Burghausen 1
|
Round 23 |
Energie Cottbus
|
2 - 1 |
Ahlen 0 Lost To Aachen 2
|
Round 23 |
Ahlen |
2 - 1 |
Hansa Rostock 2 Defeated Sportfreunde Siegen 0
|
Round 23 |
Hansa Rostock
|
2 - 1 |
Dynamo Dresden 0 Drew With Bochum 0
|
Round 23 |
Dynamo Dresden |
2 - 1 |
Offenbach 2 Defeated Braunschweig 0
|
Round 23 |
Offenbach
|
2 - 1 |
Unterhaching 4 Defeated Karlsruhe 1
|
Round 23 |
Unterhaching
|
2 - 1 |
Freiburg 2 Defeated 1860 Munich 1
|
Round 23 |
Freiburg
|
2 - 1 |
Burghausen 1 Lost To Ahlen 3
|
Round 24 |
Burghausen |
2 - 1 |
Erzgebirge 2 Drew With Energie Cottbus 2
|
Round 24 |
Erzgebirge |
2 - 1 |
Bochum 0 Lost To Offenbach 1
|
Round 24 |
Bochum |
2 - 1 |
Braunschweig 3 Drew With 1860 Munich 3
|
Round 24 |
Braunschweig |
2 - 1 |
Paderborn 0 Lost To Dynamo Dresden 2
|
Round 24 |
Paderborn |
2 - 1 |
Aachen 3 Defeated Hansa Rostock 2
|
Round 24 |
Aachen
|
2 - 1 |
Braunschweig 0 Lost To Energie Cottbus 1
|
Round 18 |
Braunschweig |
2 - 1 |
Dynamo Dresden 1 Lost To Greuther Furth 2
|
Round 18 |
Dynamo Dresden |
2 - 1 |
Offenbach 1 Drew With Paderborn 1
|
Round 25 |
Offenbach |
2 - 1 |
Saarbrucken 5 Defeated Unterhaching 3
|
Round 25 |
Saarbrucken
|
2 - 1 |
Ahlen 3 Defeated Erzgebirge 1
|
Round 25 |
Ahlen
|
2 - 1 |
Dynamo Dresden 1 Defeated Sportfreunde Siegen 0
|
Round 25 |
Dynamo Dresden
|
2 - 1 |
Freiburg 1 Defeated Braunschweig 0
|
Round 25 |
Freiburg
|
2 - 1 |
Energie Cottbus 0 Drew With Karlsruhe 0
|
Round 25 |
Energie Cottbus |
2 - 1 |
Hansa Rostock 1 Defeated Burghausen 0
|
Round 25 |
Hansa Rostock
|
2 - 1 |
1860 Munich 0 Lost To Bochum 1
|
Round 25 |
1860 Munich |
2 - 1 |
Greuther Furth 0 Drew With Aachen 0
|
Round 25 |
Greuther Furth |
2 - 1 |
Unterhaching 1 Defeated Freiburg 0
|
Round 24 |
Unterhaching
|
2 - 1 |
Karlsruhe 2 Defeated Saarbrucken 1
|
Round 24 |
Karlsruhe
|
2 - 1 |
Sportfreunde Siegen 1 Drew With Offenbach 1
|
Round 26 |
Sportfreunde Siegen |
2 - 1 |
Aachen 2 Defeated Dynamo Dresden 0
|
Round 26 |
Aachen
|
2 - 1 |
Burghausen 2 Drew With Greuther Furth 2
|
Round 26 |
Burghausen |
2 - 1 |
Saarbrucken 2 Defeated Freiburg 1
|
Round 26 |
Saarbrucken
|
2 - 1 |
Karlsruhe 3 Defeated Ahlen 1
|
Round 26 |
Karlsruhe
|
2 - 1 |
Unterhaching 0 Lost To Energie Cottbus 2
|
Round 26 |
Unterhaching |
2 - 1 |
Bochum 4 Defeated Braunschweig 0
|
Round 26 |
Bochum
|
2 - 1 |
Paderborn 0 Lost To 1860 Munich 1
|
Round 26 |
Paderborn |
2 - 1 |
Erzgebirge 2 Defeated Hansa Rostock 1
|
Round 26 |
Erzgebirge
|
2 - 1 |
Sportfreunde Siegen 1 Lost To Greuther Furth 3
|
Round 24 |
Sportfreunde Siegen |
2 - 1 |
Offenbach 2 Lost To Aachen 4
|
Round 27 |
Offenbach |
2 - 1 |
Braunschweig 2 Defeated Paderborn 0
|
Round 27 |
Braunschweig
|
2 - 1 |
Dynamo Dresden 1 Lost To Burghausen 2
|
Round 27 |
Dynamo Dresden |
2 - 1 |
1860 Munich 3 Defeated Sportfreunde Siegen 0
|
Round 27 |
1860 Munich
|
2 - 1 |
Energie Cottbus 0 Lost To Saarbrucken 1
|
Round 27 |
Energie Cottbus |
2 - 1 |
Ahlen 1 Defeated Unterhaching 0
|
Round 27 |
Ahlen
|
2 - 1 |
Hansa Rostock 2 Defeated Karlsruhe 0
|
Round 27 |
Hansa Rostock
|
2 - 1 |
Greuther Furth 1 Lost To Erzgebirge 3
|
Round 27 |
Greuther Furth |
2 - 1 |
Freiburg 0 Drew With Bochum 0
|
Round 27 |
Draw
|
1 - 1 |
Braunschweig 4 Defeated Hansa Rostock 1
|
Round 20 |
Braunschweig
|
2 - 1 |
Offenbach 0 Drew With Dynamo Dresden 0
|
Round 20 |
Offenbach |
2 - 1 |
Saarbrucken 2 Lost To Aachen 5
|
Round 21 |
Saarbrucken |
2 - 1 |
Sportfreunde Siegen 0 Lost To Ahlen 3
|
Round 22 |
Sportfreunde Siegen |
2 - 1 |
1860 Munich 0 Lost To Burghausen 1
|
Round 29 |
1860 Munich |
2 - 1 |
Energie Cottbus 2 Defeated Freiburg 1
|
Round 28 |
Energie Cottbus
|
2 - 1 |
Paderborn 1 Lost To Bochum 3
|
Round 28 |
Bochum
|
1 - 2 |
Karlsruhe 2 Defeated Greuther Furth 1
|
Round 28 |
Karlsruhe
|
2 - 1 |
Unterhaching 0 Lost To Hansa Rostock 1
|
Round 28 |
Unterhaching |
2 - 1 |
Saarbrucken 1 Defeated Ahlen 0
|
Round 28 |
Saarbrucken
|
2 - 1 |
Sportfreunde Siegen 4 Defeated Braunschweig 1
|
Round 28 |
Sportfreunde Siegen
|
2 - 1 |
Burghausen 0 Lost To Offenbach 2
|
Round 28 |
Burghausen |
2 - 1 |
Erzgebirge 2 Defeated Dynamo Dresden 0
|
Round 28 |
Erzgebirge
|
2 - 1 |
Aachen 1 Defeated 1860 Munich 0
|
Round 28 |
Aachen
|
2 - 1 |
Dynamo Dresden 3 Defeated Karlsruhe 2
|
Round 29 |
Draw |
1 - 1 |
Energie Cottbus 2 Defeated Hansa Rostock 0
|
Round 30 |
Energie Cottbus
|
2 - 1 |
Sportfreunde Siegen 0 Lost To Paderborn 2
|
Round 30 |
Sportfreunde Siegen |
2 - 1 |
Karlsruhe 1 Drew With Offenbach 1
|
Round 30 |
Karlsruhe |
2 - 1 |
Ahlen 0 Drew With Freiburg 0
|
Round 30 |
Ahlen |
2 - 1 |
Burghausen 1 Lost To Braunschweig 2
|
Round 30 |
Burghausen |
2 - 1 |
Erzgebirge 3 Defeated 1860 Munich 0
|
Round 30 |
Erzgebirge
|
1 - 2 |
Unterhaching 1 Drew With Dynamo Dresden 1
|
Round 30 |
Unterhaching |
2 - 1 |
Saarbrucken 1 Defeated Greuther Furth 0
|
Round 30 |
Saarbrucken
|
2 - 1 |
Aachen 0 Lost To Bochum 2
|
Round 30 |
Aachen |
2 - 1 |
Paderborn 3 Defeated Aachen 1
|
Round 31 |
Paderborn
|
2 - 1 |
1860 Munich 2 Defeated Karlsruhe 0
|
Round 31 |
1860 Munich
|
2 - 1 |
Bochum 1 Lost To Burghausen 2
|
Round 31 |
Bochum |
2 - 1 |
Freiburg 2 Drew With Sportfreunde Siegen 2
|
Round 31 |
Freiburg |
2 - 1 |
Hansa Rostock 1 Lost To Ahlen 2
|
Round 31 |
Hansa Rostock |
2 - 1 |
Dynamo Dresden 2 Defeated Saarbrucken 0
|
Round 31 |
Dynamo Dresden
|
2 - 1 |
Offenbach 4 Defeated Unterhaching 1
|
Round 31 |
Offenbach
|
2 - 1 |
Braunschweig 0 Lost To Erzgebirge 1
|
Round 31 |
Braunschweig |
2 - 1 |
Greuther Furth 1 Drew With Energie Cottbus 1
|
Round 31 |
Greuther Furth |
2 - 1 |
Erzgebirge 0 Lost To Bochum 1
|
Round 32 |
Bochum
|
1 - 2 |
Aachen 3 Defeated Sportfreunde Siegen 0
|
Round 32 |
Aachen
|
2 - 0 |
Burghausen 5 Defeated Paderborn 1
|
Round 32 |
Burghausen
|
2 - 1 |
Unterhaching 1 Defeated 1860 Munich 0
|
Round 32 |
Unterhaching
|
2 - 1 |
Saarbrucken 0 Lost To Offenbach 4
|
Round 32 |
Saarbrucken |
2 - 1 |
Hansa Rostock 1 Lost To Freiburg 2
|
Round 32 |
Hansa Rostock |
2 - 1 |
Karlsruhe 7 Defeated Braunschweig 0
|
Round 32 |
Karlsruhe
|
2 - 1 |
Energie Cottbus 0 Drew With Dynamo Dresden 0
|
Round 32 |
Energie Cottbus |
2 - 1 |
Ahlen 1 Lost To Greuther Furth 2
|
Round 32 |
Ahlen |
2 - 1 |
Aachen 0 Lost To Freiburg 1
|
Round 33 |
Aachen |
2 - 1 |
Greuther Furth 2 Defeated Hansa Rostock 0
|
Round 33 |
Greuther Furth
|
2 - 1 |
Dynamo Dresden 3 Defeated Ahlen 1
|
Round 33 |
Dynamo Dresden
|
2 - 1 |
Offenbach 2 Defeated Energie Cottbus 0
|
Round 33 |
Offenbach
|
2 - 1 |
1860 Munich 1 Defeated Saarbrucken 0
|
Round 33 |
1860 Munich
|
2 - 1 |
Braunschweig 3 Defeated Unterhaching 0
|
Round 33 |
Braunschweig
|
2 - 1 |
Bochum 2 Lost To Karlsruhe 3
|
Round 33 |
Bochum |
2 - 1 |
Paderborn 0 Lost To Erzgebirge 2
|
Round 33 |
Paderborn |
2 - 1 |
Sportfreunde Siegen 2 Defeated Burghausen 1
|
Round 33 |
Burghausen |
1 - 2 |
Burghausen 1 Drew With Aachen 1
|
Round 34 |
Burghausen |
2 - 1 |
Erzgebirge 0 Lost To Sportfreunde Siegen 2
|
Round 34 |
Erzgebirge |
2 - 0 |
Karlsruhe 2 Lost To Paderborn 3
|
Round 34 |
Karlsruhe |
2 - 1 |
Unterhaching 0 Drew With Bochum 0
|
Round 34 |
Draw
|
1 - 1 |
Saarbrucken 2 Defeated Braunschweig 0
|
Round 34 |
Saarbrucken
|
2 - 1 |
Energie Cottbus 3 Defeated 1860 Munich 1
|
Round 34 |
Energie Cottbus
|
2 - 1 |
Ahlen 1 Defeated Offenbach 0
|
Round 34 |
Ahlen
|
2 - 1 |
Hansa Rostock 1 Lost To Dynamo Dresden 3
|
Round 34 |
Hansa Rostock |
2 - 1 |
Freiburg 1 Defeated Greuther Furth 0
|
Round 34 |
Freiburg
|
2 - 1 |